NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

In memoriam

Prenosim ono što sam do sad saznao iz više izvora:

U ponedeljak 5. septembra zauvek nas je napustio Slađan Đorđević iz Leskovca koji je nesrećnim slučajem izgubio život u 29. godini. Slađan je pažnju na sebe skrenuo osvojivši 3.mesto u RTS-ovoj "Slagalici".

http://www.youtube.com/watch?v=_HsEBxSEn2M
http://www.youtube.com/watch?v=IGlMCHZPBsU

Dodajem da je Slađan bio aktivan i na ovom forumu i da se takođe isticao svojim anagramima.

25 za
1 protiv
Braca
2011-09-09
???

Stvarno prava tragedija.Napustio nas je odlican slagalicar i anagramista a verujem i dobar covek.

16 za
1 protiv
raborg
2011-09-09
???

Jako me je pogodila ova vest...Primetio sam da ga nema nekoliko dana , sad je to nažalost zauvek...

Neka njegova razmišljanja na forumu su dragocena...

14 za
1 protiv
lascaux
2011-09-09
???

Najiskrenije saucesce porodici.

16 za
1 protiv
Gale Djordjevic
2011-09-09
???

Neka mu je vecna slava...

14 za
1 protiv
Samir Jonis
2011-09-09
???

Stvarno strašno, prosto ne mogu da poverujem. Počivaj u miru Slađane!

15 za
1 protiv
Igor 86
2011-09-09
???

Mnogo mi je zao Sladjana.Bio je fin,vaspitan i pametan mladic.

13 za
0 protiv
Nuredin Gebreselasije
2011-09-09
???

У своје име, у име своје породице и квиз репрезентације Србије, изражавам најдубље саучешће породици и пријатељима.

Нека му је вечна слава.

Коста Жељски

13 za
1 protiv
brba
2011-09-09
???

NEKA MU JE LAKA CRNA ZEMLJA

10 za
1 protiv
tropot
2011-09-09
???

Strasno :(  Neka pociva u miru :(

15 za
0 protiv
bilja_m
2011-09-09
???

Saucesce porodici i prijateljima.

10 za
0 protiv
Slobodan
2011-09-09
???

 

 Saučešće porodici. Neka počiva u miru.

9 za
0 protiv
dehar2
2011-09-10
???

Strašna vest. Ne mogu da verujem. Neka počiva u miru.

10 za
1 protiv
Vladimir Obradović
2011-09-10
???

Tuzna i ruzna vijest. Saucesce porodici i prijateljima.

11 za
1 protiv
Dragana-Goran Kalinic
2011-09-10
???

Najiskrenije sucesce porodici,zaista velika tragedija...Pocivaj u miru Sladjane,na boljem si mestu.

11 za
0 protiv
Atila Han
2011-09-10
???

Neka mu je laka crna zemlja! Strasno :(

10 za
1 protiv
Zare1054
2011-09-10
???

Jako mi je zao sto ga vise nema. Otisao je jedan divan mladi covek.  Porodici izjavljujem najdublje saucesce zbog velikog gubitka. 

Nada Danic 

10 za
1 protiv
Nada&Ivan;
2011-09-10
???

Najiskrenije saučešće porodici.Počivaj u miru!

12 za
1 protiv
Šćepa
2011-09-10
???

Upoznao sam Slađana na ovom sajtu sasvim slučajno, jer sam ga nagovarao da se prijavi za TV Slagalicu. Kada su ga konačno pozvali, zajedno smo išli na snimanje, i zaista mi je bilo drago da sam upoznao čoveka koji ima manire, pravog sportistu, skromnog, koji se prema svim protivnicima ponašao korektno i sa poštovanjem. Već tada sam video ogroman enigmatski potencilaj, pa smo ostajali do pola noći na skajpu rešavajući zadatke sa enigmatskih online takmičenja. Na nesreću, ostao je nedorečen...

Ovakvih mladih ljudi je malo, i mogu samo da kažem da takvi kao što je bio Slađan treba da budu jedinstven primer istinske dobrodušnosti i čovečnosti, kakav je danas praktično nemoguće naći.

Nek ti je večna slava, Slađane, nadam se da si na nekom lepšem mestu.

19 za
0 protiv
Kalimist
2011-09-13
???

Izuzetno tužna vest. Ostavio je utisak kulturnog čoveka, a i dobrog igrača. Neka mu je večna slava!!!

9 za
1 protiv
istok
2011-09-16
???

Ne mogu da verujem, šta ti je život. indecision

Nažalost sajt je slabiji za jednog fantastičnog momka.

Slađane počivaj u miru.

8 za
1 protiv
Fellow
2011-09-18
???

Kakva tragedija. Napustila nas je jos jedna mlada i plemenita dusa. Stekao sam o njemu utisak kao o plemenitom, kulturnom i pametnom momku, posto sam ga upoznao na snimanju Slagalice i od tada smo bili u skoro redovnom kontaktu. 20-tak dana se nismo culi i ni u najgorem kosmaru nisam mogao da sanjam da ce se ovo desiti. Trenutno sam sav u soku.Toliko mi je prirastao srcu da sam ga smatrao i za starijeg brata. Obožavao je enigmatiku i anagrame, i zelja mu je bila da postane poznat u ovoj oblasti, ali nažalost desio se ovaj tragičan događaj.

 Tako, dragi Slađane, neka ti je laka zemlja i pocivaj u miru, moj dobri prijatelju.  

Tvoj verni prijatelj i drug, Đorđe Karna.

14 za
1 protiv
DJ OLE
2011-09-19
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0133 sec.

Copyright © 2024