NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

Pitanje za SMS prijavu

Da li je kasno da se prijavim za rang listu za Avgust?Ukoliko nije,kad posaljem sms,kakva je dalja procedura?

0 za
0 protiv
Dejan_Kostic
2010-07-26
???

Nije kasno do 3. avgusta. Čim se poštalje SMS, nalog odmah ulazi u rang listu i automatski počinje da se računa. Pošto je još uvek jul, ne treba da se bojite umanjenja poena.

Ukratko: sve što treba uraditi je poslati SMS, ostalo sistem radi sam.

1 za
0 protiv
Supervizor
2010-07-26
???

Hvala na ovako brzom odgovoru,ali meni opet nije nista jasno???Kako moze nalog da udje u rang listu,kada se on u poruci nigde ne spominje.Evo ja posaljem ovo 300 RANG 56361.
I gde se tu pominje nalog???Kako cete da znate ko Vam je to poslao,pa da ga ubacite na rang listu?

1 za
0 protiv
Dejan_Kostic
2010-07-26
???

56361 je Vaš nalog.

1 za
0 protiv
Supervizor
2010-07-26
???

Aha :) E onda to tamo niste lepo objasnili,jer nigde ne pise sa je 56361 primer naloga.Znaci ja treba da posaljem 300 RANG Galois?

1 za
0 protiv
Dejan_Kostic
2010-07-26
???

E OK,sad sam shvatio.Izvinjavam se . . .

1 za
0 protiv
Dejan_Kostic
2010-07-26
???

Galois napisa...

Aha :) E onda to tamo niste lepo objasnili,jer nigde ne pise sa je 56361 primer naloga.Znaci ja treba da posaljem 300 RANG Galois?

 

... 56361 nije primer naloga, nego je Vaš nalog. Svakom igraču se pojavi SMS poruka koju treba da pošalje za svoj nalog. Kada sistem dobije poruku 300 RANG 56361 izvršiće ubacivanje Vašeg naloga 56361 u rang listu.

0 za
1 protiv
Supervizor
2010-07-26
???

Znam,znam shvatio sam,hvala . . .

1 za
0 protiv
Dejan_Kostic
2010-07-26
???

Ako promenim svoje ime od 1.VIII,da li je izvodljivo da do tog dana ostane prethodno,a od avgusta novo,kao dve odvojene celine,ili se automatski svi raniji rezultati i komentari preimenuju? 

1 za
0 protiv
NeparniValjak
2010-07-26
???

NEBOJSA-JEVT0VIC napisa...

Ako promenim svoje ime od 1.VIII,da li je izvodljivo da do tog dana ostane prethodno,a od avgusta novo,kao dve odvojene celine,ili se automatski svi raniji rezultati i komentari preimenuju? 

...

Sve se automatski preimenuje.

U planu je da u budućnosti napravimo da poruke na forumu i komentari na sajtu zadrže orginalno ime pod kojim je pisano.

1 za
0 protiv
Supervizor
2010-07-26
???

Zdravo 

primetio sam da sms prijava na listu ima nedostatke. Drugim recima , prijava uspeva i ukoliko onaj ko uplacuje nema dovoljno kredita na racunu. 

To se desilo meni , kao i mom prijatelju koji je juce pokusao da se prijavi na listu . Ispostavilo se da nije imao dovoljno kredita za uslugu , medjutim registrovao se. 

Cini mi se da iz tog razloga postoji veliki broj duplih naloga na listi. Interesuje me da li je jos neko primetio ovaj "problem". 

 

Pozdrav, Misko 

0 za
0 protiv
Miško Brada
2010-11-09
???

Miško Brada napisa...

primetio sam da sms prijava na listu ima nedostatke. Drugim recima , prijava uspeva i ukoliko onaj ko uplacuje nema dovoljno kredita na racunu. 

... uspeva, ali se nakon određenog vremena brišu takvi nalozi. Kada dobijemo potvrdu da nije moguće naplatiti.

3 za
0 protiv
Supervizor
2010-11-09
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0125 sec.

Copyright © 2024